13 08 2012

Android 4.0'lı Xperia tipo yakında Türkiye'de

 

Sony Mobile Communications'ın geliştirdiği Xperia serisinin yeni modeli Xperia tipo, kullanıcı dostu arayüzü vekolay kullanım özellikleri ile akıllı telefona yeni geçen kullanıcıların beklentilerini karşılıyor. 

Uygun fiyat ve işlevselliğin bir araya geldiği yeni Xperia tipo, kullanıcıların web'de gezinirken, fotoğraflarını paylaşırken ya da yeni uygulamalar indirirken akıllı telefonlarından iyibir şekilde yararlanmalarını sağlıyor. 

Gelecek nesil akıllı cep telefonu anlayışını temsil eden Xperia serisinin yeni modeli Xperia tipo, ilkkez akıllı telefon kullanacak tüketicileri akıllı telefon dünyasıyla tanıştırıyor. Android işletim sisteminin sunduğu olanakları, uzun pil ömrü ile birleştiren Xperia tipo, kullanıcılarına özelkurulum kılavuzu desteği sağlarken, veri kullanımını tespit eden arayüzü ile de veri yönetimi çözümü sunuyor. 

Sony Mobile Communications Türkiye, Yunanistan ve İsrail Pazarlama Direktörü Aysun Şabanlı, "Yeni Xperia tipo, fonksiyonel telefon olarak adlandırılan temel telefon yetenekleri ile kısıtlı cep telefonundan, ilk defa akıllı telefona geçen kullanıcılar için geliştirildi. Kullanıcı dostu arayüzü ile farklılaşan tipo, hem şıklığın hem de eğlencenin adresine dönüşüyor. Artık herkes akıllı telefon deneyimini kolayca yaşayabilecek" dedi. 

Ice Cream Sandwich olarak da bilinen Android Platformunun en yeni sürümü Android 4.0'a sahip yeni Xperia tipo, Türkiye'de 1 Eylül'den itibaren beyaz ve siyah renk seçenekleriyle satışa sunulacak.

0
0
0
Yorum Yaz

Müzik Dinleme Sitesi